Portal | Register |ForumSearh

 

Personal messages · New Posts · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
~Warezg3.com-forum~ » Direct Download - Μουσική » Ελληνικές Δισκογραφίες » Αλεξιάδη Νάνσυ - Δισκογραφία
Αλεξιάδη Νάνσυ - Δισκογραφία
minas_Date: Saturday, 2009-03-28, 9.49 PM | Message # 1
global administator
Group: Blocked
Messages: 606
Status: Offline

Η Νάνσυ Αλεξιάδη δήλωσε το -ακαταμάχητο- παρών της στο talent show Fame Story 3, όπου γρήγορα εκτοξεύτηκε στα ύψη της δημοσιότητας, χάρη στις σέξι εμφανίσεις, την εκτυφλωτική ομορφιά, τη νεανική φρεσκάδα και λάμψη της.

Αν και σπούδασε σχέδιο μόδας και styling, το τραγούδι, με το οποίο ασχολείται επαγγελματικά από 19 χρονών, ήταν αυτό τελικά που την κέρδισε.

Η αναγνωρισιμότητα που κέρδισε στο δημοφιλές talent show εξαργυρώθηκε πρόσφατα με την κυκλοφορία της πρώτης της δισκογραφικής δουλειάς από τη Heaven που έχει τον τίτλο "Ξέρω ποια είμαι". Ένα δυναμικό δισκογραφικό ντεμπούτο που κινείται σε ρυθμούς ποπ-ελαφρολαϊκούς, με την υπογραφή σημαντικών δημιουργών όπως του Δημήτρη Κοντόπουλου, του Κωνσταντίνου Παντζή, του Ανδρέα Μπονάτσου, του Νίκου Γρίτση, του Γιάννη Λιόντου και το ομότιτλο τραγούδι "Ξέρω ποια είμαι" να έχει επιλεγεί για την τηλεοπτική καμπάνια ενός από τα πιο γνωστά γυναικεία περιοδικά μόδας τη χώρας μας.

Οι live εμφανίσεις της τόσο τον προηγούμενο χειμώνα, στο πλάι του Νίκου Κουρκούλη και του Χρήστου Δάντη στο ΓΚΑΖΙ, όσο και αυτό το καλοκαίρι μαζί με το Νίκο Βέρτη και το Γιώργο Χρήστου στο ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ, απέδειξαν την αμεσότητα και άνεση στη σκηνική της παρουσία, έτσι ώστε όλοι πλέον να μιλούν για μια νέα σταρ που γεννιέται ανάμεσά μας!

2006 - Ξέρω ποιά είμαι
2007 - Αυτά που είχα ονειρευτεί

Available for users only

Available for users only


 
koffoDate: Saturday, 2015-01-03, 9.07 PM | Message # 2
Private
Group: junior member
Messages: 3
Status: Offline
thankssssssssssssssss
 
~Warezg3.com-forum~ » Direct Download - Μουσική » Ελληνικές Δισκογραφίες » Αλεξιάδη Νάνσυ - Δισκογραφία
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Total members that have visited the forum in the last 24 hours
Users
Total members that have visited the forum in the last 24 hours
  Site designed By Warezg3Team
POWERED_BY  "warezg3"